Opinie O Nas

Kilka tygodni temu byłem gościem na imprezie firmowej w Polskim Domu Weselnym. Muszę stwierdzić, że bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Dolna sala kameralna, z klimatyzacją, klasycznym wystrojem. Obsługa kompetentna, nie mam nic do zarzucenia. Największym atutem jest jednak jedzenie, szczególnie polecam golonkę, lepszej nigdy nie jadłem. Duży plus.

Piotr

Polecam, Sala bardzo ładna, dużo smacznego jedzenia, pyszna była ryba z taką jakby białą pieżynką i pierwszorzędny tatar. Dziewczyny z obsługi super. Było naprawdę bardzo miło. No i nie ma co ukrywać, że dobre ceny można wynegocjować.

Dorota

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z TEJ SALI OBSŁUGI I JEDZENIA . WYPRAWIAŁAM DWIE KOMUNIE CÓRKI 1 I 2 I BYŁO WSPANIALE ,MIŁA OBSŁUGA MIŁA PANI MARIA I CIEPŁA Z NIEJ OSOBA ZAWSZE DOBRZE DORADZI. ŚLICZNA SALA GODNA POLECENIA KAŻDEMU . NO JA TEŻ BARDZO BYM MOGŁA POLECIĆ SYLWESTER JEST WRĘCZ WSPANIAŁY BYŁAM ROK TEMU I UBAWIŁAM SIĘ ŚWIETNIE W TY ROKU TEŻ IDĘ . JEŚLI KOMUŚ ZALEŻY NA DOBREJ RESTAURACJI TO POLECAM GORĄCO MNIE JESZCZE CZEKA 18 CÓRKI . WARTO 🙂

Aneta

Bardzo dobre miejsce na zorganizowanie rodzinnej kameralnej imprezy. Wspaniała atmosfera- bardzo miłe kelnerki i pyszne jedzenie. Jeśli komuś zależy na organizacji przyjęcia w centrum miasta -to jest to najlepsza sala.

Danuta