O firmie

stółNasza firma powstała w roku 1996. Od samego początku z powodzeniem zajmowaliśmy się działalnością gastronomiczną oraz cateringową.

Szczególnymi atutami jest nasze położenie w centrum Płocka, wspaniały wystrój sal, wykwintne menu, profesjonalny personel oraz najniższe ceny w mieście - tym wyróżniamy się spośród innych restauracji i domów weselnym na terenie Płocka i w okolicy.

W roku 2005 ze względu na ogromne zainteresowanie naszymi usługami, postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność. Zaczęliśmy od rozbudowy domu weselnego jednakże ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w naszym lokalu rozpoczęliśmy organizacje wszelkiego rodzaju imprez firmowych i okolicznościowych w dowolnie wskazanym miejscu. W chwili obecnej po rozbudowie domu weselnego możemy pochwalić się przepiękną salą balową o wystroju pałacowym na około 120 osób oraz salą bankietową na około 30 osób.

Naszym gościom proponujemy wykwintne dania kuchni polskiej jak i europejskiej. W ofercie staramy się uwzględniać indywidualne preferencje i życzenia naszych klientów, przy jednoczesnym utrzymaniu konkurencyjnej ceny. Menu może być wzbogacone o dania na specjalne życzenie gości, specjalizujemy się również w przygotowywaniu potraw kuchni wegetariańskiej jak i wegańskiej.

Z naszych usług z przyjemnością korzystają małe i większe firmy, instytucje oraz osoby prywatne.

Serdecznie Zapraszamy !